Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Fabrike mielli Individ privat

7 muaj më parë   Vendbanime   Tirana   190 views

7 000 €

  • fabrike-mielli-big-0
  • fabrike-mielli-big-1
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 7 000 €

Shitet fabrike mielli me rrula ne gjendje te mire pune per miell gruri dhe misri prodhon 4 kv ne ore ndodhet ne tirane 0682509013 e gatshme per prove dhe cilesi vendoset ne nje ambjent 25-30 metr me lartesi 4 m.

Detaje shtese

Madhësia 30
Dhoma 0
Mobiluar No
Lloji i ndërtesës Store