Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet apartament 2+1 te stacioni i trenit

3 vjet më parë   Vendbanime   Durrës   96 views Reference: 45

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 87 000 €


Shitet apartament 2+1 tek stacioni i trenit
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Durresit.Apartamenti eshte me ashensor ne katin e 4 te nje ndertese te re te pademtuar nga termeti dhe eshte i pabanuar me pare.Apartamenti perbehet nga soxhorno mjaft e madhe,koridori qe te shoqeron ne dy dhomat e gjumit prej te cilave njera me tualetin brenda.Ballkoni eshte i mbyllur me fasade xhami.
+355693199719

Detaje shtese

Madhësia
115
Dhoma
3
Lloji i ndërtesës
Apartment