Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet apartament 2+1 te stacioni i trenit

7 muaj më parë   Vendbanime   Durrës   106 views

87 000 €

  • shitet-apartament-21-te-stacioni-i-trenit-big-0
  • shitet-apartament-21-te-stacioni-i-trenit-big-1
  • shitet-apartament-21-te-stacioni-i-trenit-big-2
  • shitet-apartament-21-te-stacioni-i-trenit-big-3
  • shitet-apartament-21-te-stacioni-i-trenit-big-4
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 87 000 €

Shitet apartament 2+1 tek stacioni i trenit
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te Durresit.Apartamenti eshte me ashensor ne katin e 4 te nje ndertese te re te pademtuar nga termeti dhe eshte i pabanuar me pare.Apartamenti perbehet nga soxhorno mjaft e madhe,koridori qe te shoqeron ne dy dhomat e gjumit prej te cilave njera me tualetin brenda.Ballkoni eshte i mbyllur me fasade xhami.
+355693199719

Detaje shtese

Madhësia 115
Dhoma 3
Lloji i ndërtesës Apartment