Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet: Ne kombinat bisnes KAFE & PICERI

7 muaj më parë   Vendbanime   Tirana   112 views

169 000 €

  • shitet-ne-kombinat-bisnes-kafe-piceri-big-0
  • shitet-ne-kombinat-bisnes-kafe-piceri-big-1
  • shitet-ne-kombinat-bisnes-kafe-piceri-big-2
  • shitet-ne-kombinat-bisnes-kafe-piceri-big-3
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 169 000 € I negociueshëm

Shitet Lokali ne Kombinat 169,000 € SI BISNES. HALLALL
KAFE -PICERI - CREPERI, ne vend shume te mire. Perball cerdhes nr 4, ku ka shkollen shyqyri peza, kopshe 27, dhe kopshti 21, ky biznes ka 12 vjet i hapur (pune) dhe pune shume te mire. I diskutushem 0695580951

Detaje shtese

Madhësia 62
Dhoma 2
Lloji i ndërtesës Store