Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion shitet SUPER Apartament 2+1

7 muaj më parë   Vendbanime   Tirana   240 views

Falas

  • okazion-shitet-super-apartament-21-big-0
  • okazion-shitet-super-apartament-21-big-1
  • okazion-shitet-super-apartament-21-big-2
  • okazion-shitet-super-apartament-21-big-3
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: Falas I negociueshëm

Shitet apartament per arsye emigrimi 2+1 e cila perbehet me 2 dhoma gjumi 2 tualete sallon guzhin + garderobe koridori dhe nje super ballkon pran teleferikut, ndodhet te zona e Freskut mbrapa thesarit te rruga qe shkon per te Restorant 2 luanet, totali eshte 180m2, me pamje fantastike, apartmenteti eshte ristauruar totalish me punime shum cilesore te cilat muret e jashtem jan veshur me dopjo gips diamant dhe me lesh guri kundra temperatures dhe akustikes, me dyer - dritare termike plastike te markes GEALAN Gjermane, apartmentetit i mungon vetem mobilimi gjithcka eshte ber gati me projekt me arkitekt, si ne foto e mbaruar. Cmimi i diskutushem. Nr. Tel 0695777199. Email [email protected]

Detaje shtese

Madhësia 180
Dhoma 3
Mobiluar No
Lloji i ndërtesës Apartment