Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion shitet SUPER Apartament 2+1

3 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   234 views Reference: 62

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: Falas I negociueshëm


Shitet apartament per arsye emigrimi 2+1 e cila perbehet me 2 dhoma gjumi 2 tualete sallon guzhin + garderobe koridori dhe nje super ballkon pran teleferikut, ndodhet te zona e Freskut mbrapa thesarit te rruga qe shkon per te Restorant 2 luanet, totali eshte 180m2, me pamje fantastike, apartmenteti eshte ristauruar totalish me punime shum cilesore te cilat muret e jashtem jan veshur me dopjo gips diamant dhe me lesh guri kundra temperatures dhe akustikes, me dyer - dritare termike plastike te markes GEALAN Gjermane, apartmentetit i mungon vetem mobilimi gjithcka eshte ber gati me projekt me arkitekt, si ne foto e mbaruar. Cmimi i diskutushem. Nr. Tel 0695777199. Email [email protected].

Detaje shtese

Madhësia
180
Dhoma
3
Mobiluar
No
Lloji i ndërtesës
Apartment