Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet Apartament 3+1+2 ne Durres

3 vjet më parë   Vendbanime   Durrës   77 views Reference: 19

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 75 000 €


Shitet apartament ne Durres 3+2+1+ garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje kuzhine. Te perfshire ne kete cmim eshte edhe garazhi.

Apartamenti ndodhet ne lagjen 4, rruga Hafiz Podgorica.

Detaje shtese

Madhësia
120
Dhoma
3
Mobiluar
No
Lloji i ndërtesës
Apartment