Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA SHK BAJRAM CURRI,PLAZH,DURRES Individ privat

7 muaj më parë   Vendbanime   Durrës   131 views
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 58 €

Apartamenti organizhet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Detaje shtese

Madhësia 90
Dhoma 2
Mobiluar Yes
Lloji i ndërtesës Apartment

Fjalet Kyçe:

apartament