Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okaz: 2+1 (Rr. Bardhyl - Cajupi) E mobiluar MODERNE p. Ekz.

7 muaj më parë   Vendbanime   Tirana   182 views

59 000 €

  • okaz-21-rr-bardhyl-cajupi-e-mobiluar-moderne-p-ekz-big-0
  • okaz-21-rr-bardhyl-cajupi-e-mobiluar-moderne-p-ekz-big-1
  • okaz-21-rr-bardhyl-cajupi-e-mobiluar-moderne-p-ekz-big-2
  • okaz-21-rr-bardhyl-cajupi-e-mobiluar-moderne-p-ekz-big-3
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 59 000 €

Ne Shitje Apartament 2+1 (Rr. Bardhyl - Shk. Andon Z. Cajupi) Me Super Orientim Lindje-perëndim- Pallat Me Shkallë Të Mirëmbajtura- Planimetri Shume Te Rregullt- Arredim Cilësorë / Kuzhine E Re

Q2657

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Kuzhinë
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 66
- Sip Neto: 66 (61.23 E Shënuar Në Çertifikatë)
- Kati: 5
- Katet E Pallatit: 5
- Pallat : Ekzistues
- Viti I Ndertimit: 1987
- Ashensor: Jo

Karakteristika:

- Zone Fantastike * ( Shumë Afër Me Shkollën Andon Zako Çajupi)

• Pallat Me Tullë Të Kuqe Dhe Shkallë Të Mirëmbajtura ( Të Suvatuara Nga Brenda Dhe Me Lule)

• Hyrje Me Hapsirë Të Madhe Dhe Strukturë Te Rregullt
• Apartament Me Orientim Lindje - Perëndim (Shume Ndricim Natyral)

• Korridor Me Hapsirë Të Bollshme
• Kuzhinë Me Hapsirë Të Madhe, Punime Cilësore Dhe Elektroshtëpiake Cilësore
• Dhomat E Gjumit Me Strukturë Të Rregullt Dhe Orientim Perëndim Dhe Me Tendë Mbuluese Për Diellin

• Tavan Gipsi Dhe Ndriçim Led
• Furrë Dhe Pianur Agotek
• Frigorifer Dykatësh Samsung A++
• Tv 42 Polësh Philips
• Kuzhinë Totalisht Dru

• Tualet Me Hapsirë Të Madhe, Hidrosantiare Cilësore Dhe Aspirim Natyral (Dtitare)

• Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Spitalet, Shkolla, Kopsht, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...

Çmimi: 59,000 Euro (I Padiskutueshëm *)

Tel Ose Whatsapp: 0693414004

Detaje shtese

Madhësia 66
Dhoma 3
Mobiluar Yes
Lloji i ndërtesës Apartment