Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION TE MBIKALIMI I KODRES SE DIELLIT..!!

3 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   117 views Reference: 59

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 115 000 €


OKAZION PRAN MBIKALIMIT TE KODRES SE DIELLIT..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 121 m2 ne katin e 3..!! ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet pran mbikalimit te kodres se diellit me nje planimetri perfekte me nje sallon shum te madh me nje pamje fantastike, ne nje zone shume te mire dhe te qete..!! Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM 115.000 EURO..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
[***]
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.

Detaje shtese

Madhësia
121
Dhoma
3
Lloji i ndërtesës
Apartment