Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet apartament 2+1okazion ne Golem

3 vjet më parë   Vendbanime   Durrës   258 views Reference: 30

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 70 000 €


Sipërfaqe
86 m2
Shitet apartament 2+1okazion ne Golem te Fafa Grand Blue resort.Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar ne Golem vetem 200 m nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,soxhorno,ballkoni me pamja te pjesshme nga deti dhe tualeti.
Çmimi 70000€
Per me shume info +355693199719

Detaje shtese

Madhësia
86
Dhoma
2
Mobiluar
No
Lloji i ndërtesës
Apartment