Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet apartament 2+1okazion ne Golem

7 muaj më parë   Vendbanime   Durrës   267 views

70 000 €

  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-0
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-1
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-2
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-3
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-4
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-5
  • shitet-apartament-21okazion-ne-golem-big-6
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 70 000 €

Sipërfaqe
86 m2
Shitet apartament 2+1okazion ne Golem te Fafa Grand Blue resort.Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar ne Golem vetem 200 m nga deti. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,soxhorno,ballkoni me pamja te pjesshme nga deti dhe tualeti.
Çmimi 70000€
Per me shume info +355693199719

Detaje shtese

Madhësia 86
Dhoma 2
Mobiluar No
Lloji i ndërtesës Apartment