Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion Apartament i kompletuar ne plazh

7 muaj më parë   Vendbanime   Durrës   161 views

30 000 €

  • okazion-apartament-i-kompletuar-ne-plazh-big-0
  • okazion-apartament-i-kompletuar-ne-plazh-big-1
  • okazion-apartament-i-kompletuar-ne-plazh-big-2
  • okazion-apartament-i-kompletuar-ne-plazh-big-3
  • okazion-apartament-i-kompletuar-ne-plazh-big-4
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 30 000 €

Okazion Apartament 1+1 ne shkembin e Kajaves, ndodhet ne zonen bregdetare te Durresit, prane stacioneve. Objekti eshte 7 katesh me ashensor dhe dokumenta te rregullta Hipotekore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6.
Shitet i kompletuar dhe mobilimi eshte i gjithi i pa perdorur.
Veranda eshte e madhe e me pamje nga deti dhe te lejon mundesi shfryzetimi.

Detaje shtese

Madhësia 70
Dhoma 2
Mobiluar Yes
Lloji i ndërtesës Apartment