Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION NE ELBASAN... AP 3+1..!!

3 vjet më parë   Vendbanime   Tirana   98 views Reference: 61

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 45 000 €


OKZION NE ELBASAN... AP 3+1..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 113 m2 ne katin 4...!! ME HIPOTEK..!!
Apartamenti ndodhet ne lagjen 11 Nenetori prane shkolles 9 vjecare Qamil Guranjaku dhe Universitetit afer qendres se Elbasanit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues, zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 45000 EURO I PA DISKUTUSHEM..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
VETEM PER 3 DITE..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
[***]
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

Detaje shtese

Madhësia
113
Dhoma
4
Lloji i ndërtesës
Apartment