Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet Apartament 3+1+2 (Papafingo Vile)

7 muaj më parë   Vendbanime   Fier   269 views

94 000 €

  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-0
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-1
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-2
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-3
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-4
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-5
  • shitet-apartament-312-papafingo-vile-big-6
Vendndodhja: Fier
Çmimi: 94 000 € I negociueshëm

Shitet Apartament (Papafingo ) kati 9 banim,pallat i viteve te fundit.ne nje zone shume te mire ne qytet ,ne lagjen Apollonia pran Dr Tatimeve.
Siperfaqja totale eshte 228 m2,nga te cilat 143 m2 ambjenti i brendshem,dhe 85 m2 veranda.me dokumentacion te rregullt(e gjithe siperfaqja eshte e regjistruar ne certifikaten e pronesise).
Organizimi i apartamentit eshte shume i mire,dhe me planimetri te rregullt,nje nder apartamentet me te mira ne zone.3 dhoma gjumi,1 ambjent ndenje+gatimi,1 koridor,2 tualete,Pozicioni Lindje-Jug-Perendim.Te gjitha ambjentet kan akses ne verande.
Pallati ka punime cilesore dhe ne apartament jan kryer punime extra: sistem kalldaje,kondicione
r,garderobe,panel diellor,punime gipsi degorative,ndricime led,punime hidraulike,punime elektrike...etj..
Cmimi 104 000 euro i mobiluar,94 000 i pamobiluar, (i negociueshem)
Tel,viber,WhatsApp.

Detaje shtese

Madhësia 228
Dhoma 4
Mobiluar No
Lloji i ndërtesës Apartment

Fjalet Kyçe:

apartament fier