Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

VW GOLF 6, VITI 2011, AUTOMAT, FULL OPTION, GJERMANI Individ privat

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   113 views

9 800 €

  • vw-golf-6-viti-2011-automat-full-option-gjermani-big-0
  • vw-golf-6-viti-2011-automat-full-option-gjermani-big-1
  • vw-golf-6-viti-2011-automat-full-option-gjermani-big-2
  • vw-golf-6-viti-2011-automat-full-option-gjermani-big-3
  • vw-golf-6-viti-2011-automat-full-option-gjermani-big-4
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 9 800 €

Shes Vw golf 6, 2.0 diesel EURO 5 shum ekonomik dhe shum i shpejt, viti dhjetor 2011, ngjyre blu perle shum e vecante, 144.654 km origjinale, e ardhur nga gjermania, kambio automat, 5 porta, sensor para mrapa fabrike, disqe 16 origjnale te pajisura me goma te reja, xhama te zi, etj.

Sallon lekure ngjyre e zez, sedilje me ngrohje, kondicioner clima digitale dual zone, navigator i madh usb memory card aux bagazhier 6 cd touch screen mp3 dvd pasqyra me palosje elektrike dhe me ngrohje, makina vet parkohet, abs, esp, airbag, baxho xhami, 2 celesa origjinal, sensor shiu etj.

Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, i eshte bere full servis!! E sapo targuar letra te prera pernje vit.

CEL: 069 53 26 077
CMIMI: 7999 Euro

Detaje shtese

Prodhuesi Volkswagen
Modeli Golf 6
Viti i rregjistrimit 2011
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 140 000 - 149 999
Karakteristikat:
Kondicioner
GPS
Sistem Sigurie

Fjalet Kyçe:

makina