Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

(OKAZION) Audi A4 2007 2.0 Nafte Automatike 7G

7 muaj më parë   Automjete   Lushnjë   87 views

Falas

  • okazion-audi-a4-2007-20-nafte-automatike-7g-big-0
  • okazion-audi-a4-2007-20-nafte-automatike-7g-big-1
  • okazion-audi-a4-2007-20-nafte-automatike-7g-big-2
Vendndodhja: Lushnjë
Çmimi: Falas

Shitet Audi A4

- Motorr 2.0 Nafte
- Dogana e paguar
- Kambio Automatike 7G
- Viti i prodhimit 2007
- Kompjuter bordi
- Limitatorr shpejtesie / Cruise control
- Sistem navigimi
- Butona ne timon
- Sensore parkimi prapa
- Kondicioner dixhital
- Pasqyra elekrike / anti-verbuese
- Sensor Shiu
- Drita kseno / bikseno
- Xhama te zinj origjinal
- Esp

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e pajisur me te gjithe historikun e serviseve perkatese.

Importuar nga Zvicra.

Gati per targa!

Detaje shtese

Prodhuesi Audi
Modeli A4
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 190 000 - 199 999
Karakteristikat:
Kondicioner
GPS

Fjalet Kyçe:

makine audi a4