Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

W210 Avangard CDI Full okazion

7 muaj më parë   Automjete   Durrës   138 views

3 500 €

  • w210-avangard-cdi-full-okazion-big-0
  • w210-avangard-cdi-full-okazion-big-1
  • w210-avangard-cdi-full-okazion-big-2
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 3 500 € I negociueshëm

Mercedes Benz E220 CDI
Viti 2001 AVANTGARDE Automat Naft ekonomike
Me letra per 1 vit . Xhama te zinj per 5 vite. FULL FULL FULL Opsion ,timon druri ,pedale AMG ,limitator shpejtesie,antifrezcels inoksi, drita kseno origjinal,fener me larje , sensor parkimi para mrapa, sendilje lekure me ngrofje edhe elektrike, navi multifunksional,telefon makine(autoporlant per telefonin) ,baxho, perde elektrike, pasqyra me palosje, Esp [W S] , 2 celsa , 4 goma te sapo vendousra, te bera dhe te gjitha xheneriket(vaj,filtra,gomina, ferrota) Km 284 Mij ,bisht
///AMG. Disje origjinale te w211 Vendodhja Tiran
Cmimi 3500€ i dis kur makina te shifet
Nr tel/WhatsApp 🤳 0685060002

Detaje shtese

Prodhuesi Mercedes
Modeli 220
Viti i rregjistrimit 2001
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Kilometrat 190 000 - 199 999
Karakteristikat:
Kondicioner