Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion Hyundai Santa FE 4x4, AUTOMAT 2.2 CRDI 2007

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   67 views

5 500 €

  • okazion-hyundai-santa-fe-4x4-automat-22-crdi-2007-big-0
  • okazion-hyundai-santa-fe-4x4-automat-22-crdi-2007-big-1
  • okazion-hyundai-santa-fe-4x4-automat-22-crdi-2007-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 5 500 € I negociueshëm

Okazion SHITET
Hyundai Santa FE 2.2 CRDI 2007,
E sapo ardhur nga Italia, dokumenta te paguara per nje vit.
Kambio automatike, 2.2 CRDI (nafte), 4x4,
viti 2007,
185 000 km origjinale
Xhamat e pasem te erresuar
Pasqyrat dhe xhamat elektrik
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, sherbimet e kryera rregullisht ( liber sherbimesh). dy celesa, sapo i eshte nderruar vaji dhe filtrat + bateri e re. Sallon lekure, sedilje elektrike dhe me ngrohje. abs, air bag, radio cd. fenere LED. Full Opsion. Disqe alumini, Gomat Michelin me 1 mije km.
Makina gati per cdo lloj prove

Cmimi 5500 euro i diskutueshem.

Detaje shtese

Prodhuesi Hyundai
Modeli santa fe
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 15 000 - 19 999
Karakteristikat:
Kondicioner

Fjalet Kyçe:

makine hyundai