Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Goma 285 30 19 dhe 255 35 19 viti 2020 Individ privat

6 muaj mĂ« parĂ«   Automjete   Tirana   133 views

Falas

  • goma-285-30-19-dhe-255-35-19-viti-2020-big-0
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: Falas I negociueshëm

Disqe Goma Spasi

Disqe per te gjitha llojet e makinave. đź’ŻOrigjinale. Modelet me te fundit. Goma te markave dhe numrave te ndryshem. Te reja dhe te perdorura. Te ardhura nga Zvicra dhe Gjermania. Ndodhemi ne Tirane, Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6.
Vizitoni faqen e biznesit tonë

Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6Tregoje në hartë

0682124956

Detaje shtese

Prodhuesi Other