Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion citroen c4 picasio

7 muaj më parë   Automjete   Durrës   135 views

2 500 €

  • okazion-citroen-c4-picasio-big-0
  • okazion-citroen-c4-picasio-big-1
  • okazion-citroen-c4-picasio-big-2
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 2 500 €

makina esht 1.6 naft manuale citi 2009 e sapo ardhur nga franca pa dogan. esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. mund te doganohet ne cdo moment

Detaje shtese

Prodhuesi Citroen
Modeli Grand C4 Picasso
Viti i rregjistrimit 2009
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Manuale
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 190 000 - 199 999