Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

!!!OKAZION!!!1.5 DIZEL

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   84 views

2 700 €

  • okazion15-dizel-big-0
  • okazion15-dizel-big-1
  • okazion15-dizel-big-2
  • okazion15-dizel-big-3
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 2 700 €

SHITET makina ne super gjendje,motorr 1,5 nafte,shum shum ekonomike konsumi autostrade:4.6 litra,superstrade:5.3 litra brenda qytet:6.3litra,makina eshte shum e paster brenda dhe jashte,ka vetem 153000 klm,makina eshte shun e bollshme si sallon,e larte si miniforistrade,sedilet e mbrapme palosen duke krijuar nje super bagazh,ka kondinsioner,te gjith xhamat elektrik,pasqyra elektrike,3 celesa kuadri...etj

Detaje shtese

Prodhuesi Hyundai
Modeli matrix
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 153000
Karakteristikat:
Kondicioner

Fjalet Kyçe:

makine hyundai