Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

FORD FOCUS 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   84 views

3 200 €

  • ford-focus-18-benzin-2008-zvicra-me-dogan-big-0
  • ford-focus-18-benzin-2008-zvicra-me-dogan-big-1
  • ford-focus-18-benzin-2008-zvicra-me-dogan-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 3 200 €

FORD FOCUS VITI 2008
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 1.8 BENZIN ME ZINXHIR
ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON
PILOT AUTOMAT ,SENSOR PARKIMI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE
GJENDJE PERFEKTE

Detaje shtese

Prodhuesi Ford
Modeli Focus
Viti i rregjistrimit 2008
Lloji i karburantit Benzin
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 200 000 - 249 999