Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Mercedes Benz R Class okazion

7 muaj më parë   Automjete   Fier   139 views

5 500 €

  • mercedes-benz-r-class-okazion-big-0
  • mercedes-benz-r-class-okazion-big-1
  • mercedes-benz-r-class-okazion-big-2
Vendndodhja: Fier
Çmimi: 5 500 €

Mercedes Benz R 320 CDI
Kambio Automat
Viti 2007
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Full Opsion Panorama ETJ
Cmimi i padiskutushem
Mundesi Nderrimi me nderrim ka cmim tjeter

Detaje shtese

Prodhuesi Mercedes
Modeli R 320
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Kilometrat 200 000 - 249 999