Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION

7 muaj më parë   Automjete   Durrës   90 views

8 000 €

  • okazion-big-0
  • okazion-big-1
  • okazion-big-2
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 8 000 €

Hyundai ix35 2.0 benzin-gaz 2010 kambio automat ne gjendje te shkelqyer motorrike si dhe xhenerike per me teper 0675656811okazion 8000 europer pakdit

Detaje shtese

Prodhuesi Hyundai
Modeli ix35
Viti i rregjistrimit 2010
Lloji i karburantit Benzin
Transmetuesi Automatike
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 150 000 - 159 999

Fjalet Kyçe:

makine hyundai