Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION SAAB

7 muaj më parë   Automjete   Elbasan   92 views

2 200 €

  • okazion-saab-big-0
  • okazion-saab-big-1
  • okazion-saab-big-2
  • okazion-saab-big-3
Vendndodhja: Elbasan
Çmimi: 2 200 € I negociueshëm

SHITET SAAB 1.9 NAFTE VITI 2007 SHUM ECONOMIKE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR SHUM E PASTER BRENDA JASHTE 4 GOMA TE SAPO VENDOSURA NE ITALI DISQE 17 TAPICERI E PASTER CELES ME THITHJE OPSIONE NE TIMON HAPJE MBYLLJE QENDRRORE RADIO CD FABRIKE XENO ANTINEBIA POSHTE 6 MASHA PILOT AUTOMATIK 4 XHAMA ELEKTRRIK XHAMA TE ZINJ FABRIKE SHERBIME TE SAPO BERA SKA NEVOJE PER ASGJE PER ME E PERSHTATSHME PER FAMILJE DHE PUNE ME BAGASH TE BOLLSHEM PER ME SHUM INFO 0683380097 CMIMI 2200 EURO I DISKUTUESHEM

Detaje shtese

Prodhuesi Saab
Modeli 9-3
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Manuale
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 20 000 - 24 999

Fjalet Kyçe:

makine saab