Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Hyundai Santa FE 4x4, AUTOMAT 2.2 CRDI 2007 Okazion

3 vjet më parë   Automjete   Tirana   140 views Reference: 74

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 5 500 € I negociueshëm


Okazion SHITET
Hyundai Santa FE 2.2 CRDI 2007,
E sapo ardhur nga Italia, dokumenta te paguara per nje vit.
Kambio automatike, 2.2 CRDI (nafte), 4x4,
viti 2007,
185 000 km origjinale
Xhamat e pasem te erresuar
Pasqyrat dhe xhamat elektrik
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, sherbimet e kryera rregullisht ( liber sherbimesh). dy celesa, sapo i eshte nderruar vaji dhe filtrat + bateri e re. Sallon lekure, sedilje elektrike dhe me ngrohje. abs, air bag, radio cd. fenere LED. Full Opsion. Disqe alumini, Gomat Michelin me 1 mije km.
Makina gati per cdo lloj prove

Cmimi 5500 euro i diskutueshem.

Detaje shtese

Prodhuesi
Hyundai
Modeli
santa fe
Viti i rregjistrimit
2007
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Automatike
Kilometrat
15 000 - 19 999