Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION !!! S 500, Look AMG 6.3 2012

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   170 views

13 000 €

  • okazion-s-500-look-amg-63-2012-big-0
  • okazion-s-500-look-amg-63-2012-big-1
  • okazion-s-500-look-amg-63-2012-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 13 000 €

Shitet S 500 viti 2007 benzin-gaz lungo dhe Look AMG 6.3 vitit 2012 . Full extra . Shum e paster edhe e mirmbajtur si nga ana vizuale edhe motorike me sherbimet e sapo bera vaj+filtra edhe tj. Me shum e shum opsjone si vetfrenim ruajtja e distances nga makina ne makin . Distronic kamer para (night ) kamer mbrapa sedilje me fryrje, ngroje , ftoje , masazh , sediljet mbrapa me levizje me ngroje ftoje , dopjo clima para edhe mbrapa me 4 zona. Dyer me thithje +hapje mbyllje me gishe , dopjo baxho , edhe shum e shum opsone te tjera makina ska nevoj per as nje lloj sherbimi letrrat paguar deri ne tetor 2021.

Detaje shtese

Prodhuesi Mercedes
Modeli S 500
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Benzin
Transmetuesi Automatike
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 200 000 - 249 999
Karakteristikat:
Kondicioner