Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Bmw X5 3.0 d

7 muaj më parë   Automjete   Korçë   142 views

4 000 €

  • bmw-x5-30-d-big-0
  • bmw-x5-30-d-big-1
  • bmw-x5-30-d-big-2
Vendndodhja: Korçë
Çmimi: 4 000 €

BMW X5 3.0 (2926 cc) diesel,kambio automatike ,Xhama te zinj origjinale ,sistem i shkarkimit te gazrave INOKS, goma dimerore 80% ,Drita xenon sallon ngjyre krem shum i paster, sistem muzike ALPINE ,sistem komunikimi BLUETOOTH.NAVIGATOR,TV,AUX,DVD,BAGAZHIERE 6 CD, Komanda ne timon, Pilot automatik,Klima,sobe per ne dimer, 3 celsa . Makina eshte e blere ne BMW (motorrsport) , e shoqeruar me fature blerje dhe liber servisi, 1 PRONAR. Cmimi 4000 € .Mund te provohet ne cdo lloj testi !!!

Detaje shtese

Prodhuesi BMW
Modeli X5
Viti i rregjistrimit 2002
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Automatike
Kilometrat 250 000 - 299 999