Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Tata Indica 2014

7 muaj më parë   Automjete   Fier   243 views

2 600 €

  • tata-indica-2014-big-0
  • tata-indica-2014-big-1
  • tata-indica-2014-big-2
Vendndodhja: Fier
Çmimi: 2 600 € I negociueshëm

Tata indica
Viti 2014
Kambio Manual
1.3 Multi Jet
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike Ka motor Kambio Fiati Grande Punto
Cmimi Diskutushemm

Detaje shtese

Prodhuesi Tata
Modeli Indica
Viti i rregjistrimit 2014
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Manuale
Kilometrat 75 000 - 79 999