Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet me doganë të paguar

7 muaj më parë   Automjete   Tirana   134 views

3 600 €

  • shitet-me-dogane-te-paguar-big-0
  • shitet-me-dogane-te-paguar-big-1
  • shitet-me-dogane-te-paguar-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 3 600 €

Shitet BMW 320 naftë. Makina është me doganë të paguar. Kambio manuale. Timon multifunksional. Në gjendje të mirë. E pastër si nga brenda dhe jashtë. Mundësi ndërrimi. Çmimi 3600 €

Detaje shtese

Prodhuesi BMW
Modeli 320
Viti i rregjistrimit 2006
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Manuale