Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Tavolina per zyre ose per qender kursesh me dru italian Individ privat

6 muaj më parë   Mobilje & Pajisje   Durrës   165 views
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 70 € I negociueshëm

5 Tavolina per zyre ose per qender kursesh, tavolinat jane me nje cilesi te larte, me dru italian, nuk gervishten dhe jane shum te forta, thuajse te pa perdorura... sejcila kushton 80 mij lek

Detaje shtese

Gjendja E Re

Fjalet Kyçe:

tavolina kursesh