Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION KËND + DHOME GJUMI FEMIJESH DOLLAP RROBASH Individ privat

6 muaj më parë   Mobilje & Pajisje   Tirana   378 views

1 000 €

  • okazion-kend-dhome-gjumi-femijesh-dollap-rrobash-big-0
  • okazion-kend-dhome-gjumi-femijesh-dollap-rrobash-big-1
  • okazion-kend-dhome-gjumi-femijesh-dollap-rrobash-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 1 000 €

SHITEN MOBILJE SHTEPIE TE BERA ME POROSI TEPER CILESORE 2 MUAJ TE PERDORURA. 1 KEND PERMASA 2.10 ME 2.55 90 I GJERE DHE 55 cm i LARTE. 1 DOLLAP PER KEPUCET + RROBA NGJYRE E BARHDE 1.97 CM I GJATE 2.60 I LARTE 57CM I GJERE ME PASQYRE. 1 DHOME GJUMI PER FEMIJE E KOMPLETUAR ME 1 KREVAT MARINARI ME SHKALLE SIRTAR + TAVOLINE MESIMESH RAFT LIBRASH DOLLAP PER RROBA DHE KEPUC. DHOMA ESHT E ÇMONTUAR,TE GJITHA JAN PUNIME CILESORE TE BERA PER FAMILJE SHITEN TE GJITHA 1MIJ EURO WHAT'SUP 0693059344

Detaje shtese

Gjendja E Përdorur