Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION !!! S 500, Look AMG 6.3 2012

2 vjet më parë   Automjete   Tirana   153 views Reference: 14

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 13 000 €


Shitet S 500 viti 2007 benzin-gaz lungo dhe Look AMG 6.3 vitit 2012 . Full extra . Shum e paster edhe e mirmbajtur si nga ana vizuale edhe motorike me sherbimet e sapo bera vaj+filtra edhe tj. Me shum e shum opsjone si vetfrenim ruajtja e distances nga makina ne makin . Distronic kamer para (night ) kamer mbrapa sedilje me fryrje, ngroje , ftoje , masazh , sediljet mbrapa me levizje me ngroje ftoje , dopjo clima para edhe mbrapa me 4 zona. Dyer me thithje +hapje mbyllje me gishe , dopjo baxho , edhe shum e shum opsone te tjera makina ska nevoj per as nje lloj sherbimi letrrat paguar deri ne tetor 2021.

Detaje shtese

Prodhuesi
Mercedes
Modeli
S 500
Viti i rregjistrimit
2007
Lloji i karburantit
Benzin
Transmetuesi
Automatike
Gjendja
E Përdorur
Kilometrat
200 000 - 249 999
Karakteristikat:
Kondicioner