Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

W210 Avangard CDI Full okazion

3 vjet më parë   Automjete   Durrës   131 views Reference: 46

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 3 500 € I negociueshëm


Mercedes Benz E220 CDI
Viti 2001 AVANTGARDE Automat Naft ekonomike
Me letra per 1 vit . Xhama te zinj per 5 vite. FULL FULL FULL Opsion ,timon druri ,pedale AMG ,limitator shpejtesie,antifrezcels inoksi, drita kseno origjinal,fener me larje , sensor parkimi para mrapa, sendilje lekure me ngrofje edhe elektrike, navi multifunksional,telefon makine(autoporlant per telefonin) ,baxho, perde elektrike, pasqyra me palosje, Esp [W S] , 2 celsa , 4 goma te sapo vendousra, te bera dhe te gjitha xheneriket(vaj,filtra,gomina, ferrota) Km 284 Mij ,bisht
///AMG. Disje origjinale te w211 Vendodhja Tiran
Cmimi 3500€ i dis kur makina te shifet
Nr tel/WhatsApp 🤳 0685060002

Detaje shtese

Prodhuesi
Mercedes
Modeli
220
Viti i rregjistrimit
2001
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Automatike
Kilometrat
190 000 - 199 999
Karakteristikat:
Kondicioner