Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion citroen c4 picasio

2 vjet më parë   Automjete   Durrës   127 views Reference: 49

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 2 500 €


makina esht 1.6 naft manuale citi 2009 e sapo ardhur nga franca pa dogan. esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. mund te doganohet ne cdo moment

Detaje shtese

Prodhuesi
Citroen
Modeli
Grand C4 Picasso
Viti i rregjistrimit
2009
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Manuale
Gjendja
E Përdorur
Kilometrat
190 000 - 199 999