Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

✅ Toyota Yaris 2007 ✅ letrat deri në Nëntor 2021

3 vjet më parë   Automjete   Fier   215 views Reference: 22

Vendndodhja: Fier

Çmimi: 3 250 €


SHITET
🚗Toyota Yaris
☑️Viti: 2007
☑️Forca Motorrike: 1.0 (69hp)
☑️Karburanti: Benzinë
☑️Kambio: Manuale
☑️Kilometra: 201,000 km
☑️Komanda në timon
☑️Mbyllje qëndrore
☑️2 çelësa
☑️Xhama elektrik
☑️Klima
☑️Airbag
☑️CD
📘Letrat deri në Nëntor 2021
📞Cel/WhatsApp: +355695807180
Përshkrimi:
Gjendja perfekte motorrike dhe xhenerike 10/10, pak muaj që ka ardhur në Shqipëri, letrat deri në Nëntor 2021, makina është shumë ekonomike, e përshtatshme 100% për impjant gazi, konsumi me gaz më minimali i mundshëm
Për më shumë info merr ne tel

Detaje shtese

Prodhuesi
Toyota
Modeli
Yaris
Viti i rregjistrimit
2007
Lloji i karburantit
Benzin
Transmetuesi
Manuale
Gjendja
E Përdorur
Kilometrat
190 000 - 199 999
Karakteristikat:
Kondicioner

Fjalet Kyçe:

makine toyota