Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Mercedes Benz R Class okazion

3 vjet më parë   Automjete   Fier   131 views Reference: 63

Vendndodhja: Fier

Çmimi: 5 500 €


Mercedes Benz R 320 CDI
Kambio Automat
Viti 2007
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Full Opsion Panorama ETJ
Cmimi i padiskutushem
Mundesi Nderrimi me nderrim ka cmim tjeter

Detaje shtese

Prodhuesi
Mercedes
Modeli
R 320
Viti i rregjistrimit
2007
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Automatike
Kilometrat
200 000 - 249 999