Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Okazion!Mercedes E220CDI Avantgarde “Full”Sapoardhur 06

3 vjet më parë   Automjete   Kavajë   107 views Reference: 64

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 5 900 €


Shitet Mercedes Benz E220CDI Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!Viti 2006-194Mije Km origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Navigator bagazhier me 6CD player Perde elektrike qe dalin nga tapiceria me buton origjinale nga fabrika Sendile me ngrohje memorje dhe levizje elektrike Tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara ngjyre bezhe Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen Sistem ngrohje nga distanca edhe kur makina eshte e fikur me pult origjinale nga fabrika 2 celesa Timon Druri dhe me levizje elektrike Drita Bi Xenon me vetepozicionim sipas terrenit Larese feneresh clima digitale bi zona edhe per pasegjeret mbrapa Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078

Detaje shtese

Prodhuesi
Mercedes
Modeli
E 220
Viti i rregjistrimit
2006
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Automatike
Kilometrat
190 000 - 199 999
Karakteristikat:
Kondicioner