Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

❗️OKAZION POLO 1.2 BENZINE❗️

7 muaj më parë   Automjete   Durrës   159 views

2 600 €

  • okazion-polo-12-benzine-big-0
  • okazion-polo-12-benzine-big-1
  • okazion-polo-12-benzine-big-2
  • okazion-polo-12-benzine-big-3
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 2 600 €

🔺VW POLO 1.2 BENZINE
🔺Viti 2007
🔺Kambio manuale
🔺Km 166 mije ✅
🔺Ne super gjendje
🔺Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
🔺Letra te paguara deri ne korrik 2021
🔺Cmimi 2600€ i padiskutueshem❗️
🔺Na ndiqni ne instagram - Auto Ideal🥇
🔺Kualitet , okazione dhe marveshje makinash.

Detaje shtese

Prodhuesi Volkswagen
Modeli Polo
Viti i rregjistrimit 2007
Lloji i karburantit Benzin
Transmetuesi Manuale
Gjendja E Përdorur
Kilometrat 160 000 - 169 999