Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Cip & Lojra ne Ps4 7.55

3 vjet më parë   Elektronika   Durrës   112 views Reference: 169

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 4 €


Instalojme cip dhe lojra ne playstation 4 system software 7.55 ose me te ulet.
Lojrat jane :

The Last of Us part 2
Ghost of Tsushima
Assassin's Creed Valhalla
Cyberpunk 2077
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Crash Bandicoot 4: It's About Time
Watch Dogs: Legion
Sackboy: A Big Adventure
Dirt 5
GTA 5
Red Dead Redemption 2
Days Gone
UFC 4
PES 21
FIFA 21
Final Fantasy VII Remake
Marvel's Spider-Man
The Last of Us
Call of duty black ops 4
Death Stranding
Shadow of the Tomb Raider
Uncharted 4: A Thief's End
Call of Duty: Modern Warfare
Detroit Become Human
Resident Evil 2 & 3 Remake
WWE 2K20
Need for speed heat
Battlefield V
HITMAN 2
F1 2020
Far Cry 5
Mafia 3
Mortal Kombat 11
Horizon Zero Dawn
Rocket League
dhe shum lojra te tjera...
Per me shum info kontakt ne nr. e tel dhe What's Up

🎮OFERTAT E LOJRAVE🎮
CIPI I PS4 - 1000 Lek te reja 🔴
4 Lojra - 2000 lek 🔴
7 lojra - 3000 lek 🔴
10 lojra - 4000 lek 🔴