Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Shitet Pioneer DDJ Ergo !!!

1 vit më parë   Elektronika   Kavajë   1 view Reference: 192

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 25 000 € I negociueshëm


Shitet Pioneer DDJ Ergo ne super gjendje.
E shes per arsye se dua te marr Pioneer Sx2.
Bashke me Pioneer DDJ Ergon jap Licensen origjinale e cila i jep nje fuzion ndryshe muzikes dhe bassit, gjithashtu jap edhe Virtual DJ me license.
Cmimi 250 Mije Lek

Detaje shtese

Modeli
Pioneer DDJ Ergo
Markë elektronike
Pioneer