Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

❗️OKAZION AUDI A4 2.0 TDI PANORAMIK❗️

3 vjet më parë   Automjete   Durrës   122 views Reference: 54

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 7 000 €


🔺AUDI A4 2.0 TDI PANORAMIK
🔺Viti 2011
🔺Kambio manuale
🔺Km 270 mije
🔺Ne gjendje perfekte
🔺Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
🔺Letra te paguara
🔺Cmimi 7000€ (mundesi nderrimi)‼️
🔺Na ndiqni ne instagram Auto Ideal🥇
🔺Kualitet , okazione dhe marveshje makinash❗️

Detaje shtese

Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Viti i rregjistrimit
2011
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Manuale
Kilometrat
200 000 - 249 999