Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

🔥Okazion🔥2012 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

2 vjet më parë   Automjete   Tirana   98 views Reference: 67

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 13 000 €


Mercedes-Benz C 180 CDI

✅ Shume e vecante, nuk ka makine tjeter si kjo ne Tirane me kto parametrat
✅ BLUE EFFICIENCY
✅ Viti => 11/2011 face-lift i 2012
✅ Motorri => 2.2 nafte
✅ Kambio => Automatike 7G-Tronic
✅ Timon => AMG
✅ Baxho Panoramike (ka shume sy nga jasht dhe nga mbrenda)
✅ Airbags
✅ Bluetooth, USB, Discs
✅ Navigator (harta instalohet me disk)
✅ Speed limit assist
✅ Auto hold (mjafton te shtypesh frenat edhe makina qendron vete ne semafor)
✅ ECO start-stop (fiket ne semafore, harxhon me pak)
✅ Sedilje lekure, ngjyre bezh (shume komode edhe kan shume sy, si nga jasht si nga mbrenda)
✅ Sensore parkimi (para dhe mbrapa)
✅ Sensor shiu
✅ Dritat ndizen fiken vet sipas ndricimit
✅ Goma te reja
✅ E ardhur nga Gjermania, vetem 45.000KM te bera ne shqiperi
✅ Me liber sherbimi, sherbimet te bera te Benz-i edhe te Servis Genti ( [***] ) me i miri ne Shqiperi pas Benz-it, ben vetem Mercedes Benz te fundit
✅ Gjendje teknike, mekanike, estetike, dhe motor perfekt me konsum shume te ulet.
✅ Konsumi sipas Mercedes Benz:
5,9 l/100km (ne qytet)
4,1 l/100km (autostrad)

Pershembull, nga sheshi shqiponja deri ne Durres, eshte 32.7km

(32.7km * 4.1l/100km * 150lek per liter) / 100 = 200 lek

Numer telefoni 0672016322

Detaje shtese

Prodhuesi
Mercedes
Modeli
C 180
Viti i rregjistrimit
2012
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Automatike
Karakteristikat:
Kondicioner
GPS