Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Tata Indica 2014

3 vjet më parë   Automjete   Fier   231 views Reference: 73

Vendndodhja: Fier

Çmimi: 2 600 € I negociueshëm


Tata indica
Viti 2014
Kambio Manual
1.3 Multi Jet
Makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike Ka motor Kambio Fiati Grande Punto
Cmimi Diskutushemm

Detaje shtese

Prodhuesi
Tata
Modeli
Indica
Viti i rregjistrimit
2014
Lloji i karburantit
Naftë / Diesel
Transmetuesi
Manuale
Kilometrat
75 000 - 79 999