Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

❗️OKAZION AUDI A4 2.0 TDI PANORAMIK❗️

7 muaj më parë   Automjete   Durrës   134 views

7 000 €

  • okazion-audi-a4-20-tdi-panoramik-big-0
  • okazion-audi-a4-20-tdi-panoramik-big-1
  • okazion-audi-a4-20-tdi-panoramik-big-2
  • okazion-audi-a4-20-tdi-panoramik-big-3
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: 7 000 €

🔺AUDI A4 2.0 TDI PANORAMIK
🔺Viti 2011
🔺Kambio manuale
🔺Km 270 mije
🔺Ne gjendje perfekte
🔺Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
🔺Letra te paguara
🔺Cmimi 7000€ (mundesi nderrimi)‼️
🔺Na ndiqni ne instagram Auto Ideal🥇
🔺Kualitet , okazione dhe marveshje makinash❗️

Detaje shtese

Prodhuesi Audi
Modeli A4
Viti i rregjistrimit 2011
Lloji i karburantit Naftë / Diesel
Transmetuesi Manuale
Kilometrat 200 000 - 249 999