Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA SHK BAJRAM CURRI,PLAZH,DURRES

3 vjet më parë   Vendbanime   Durrës   127 views Reference: 3

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 58 €


Apartamenti organizhet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Detaje shtese

Madhësia
90
Dhoma
2
Mobiluar
Yes
Lloji i ndërtesës
Apartment

Fjalet Kyçe:

apartament