Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

OKAZION Makine per vendosjen e cmimeve

3 vjet më parë   Elektronika   Tirana   107 views Reference: 99

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Makine per te vendosur etiketat e cmimeve

Mund te perdoret per dyqane te ndryshme si: Dyqane rrobash, ushqimore, etj.
Shume e lehte dhe praktike.
Kjo paisje ju duhet per biznesin tuaj

1 200 LEK