Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

12 GB RAM,i5,1000 GB HDD,3.3Ghz +SAMSUNG 24 inch FULL HD Individ privat

6 muaj më parë   Elektronika   Durrës   93 views

Falas

  • 12-gb-rami51000-gb-hdd33ghz-samsung-24-inch-full-hd-big-0
  • 12-gb-rami51000-gb-hdd33ghz-samsung-24-inch-full-hd-big-1
Vendndodhja: Durrës
Çmimi: Falas I negociueshëm

PC FUJITSU ESPRIMO E7009
PERFORMANCE TEPER E LARTE
12 GIGA RAM
1000 GIGA HARDISK
3.3 GHZ
12 PORTA USB
INTELCORE i5 DDR3
DVD PLAYER
GJENDJA 10/10
(kasa slim fit)
+
MONITOR SAMSUNG 24 inch
EKRAN SAMSUNG 24 INCH,FULL HD I RROTULLUESHEM 360 GRADE
Response time 5 Ms
60 HERZ
VGA ,DVI,DISPLAY PORT
MAUS + TASTIERE ( suport me dy shkalle per pjerresine)
GJENDJA 10/10
🌟🌟🌟PERFORMANCE E LARTE DHE IDEAL PER BIZNESE APO PERDORIM VETJAK🌟🌟🌟

🌟🌟🌟KOMPJUTERI ESHTE NE GJENDJE 10/10 PA ASNJE LLOJ PROBLEMI!!!🌟🌟🌟

🛑PER CDO INFO KONTAKTONI CEL/WHATSAPP +355685079079
33 500 LEK

Detaje shtese

Modeli fujitsu
Markë elektronike Samsung