Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Mace Individ privat

7 muaj më parë   Kafshë & kafshë shtëpiake   Tirana   223 views

35 €

  • mace-big-0
  • mace-big-1
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: 35 €

Shitet mace 1 muajshe rraca matis, shume rrace e paster dhe leshtore, kontaktoni ne wp.