Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

Belg Individ privat

7 muaj më parë   Kafshë & kafshë shtëpiake   Tirana   191 views

-- €

  • belg-big-0
  • belg-big-1
  • belg-big-2
Vendndodhja: Tirana
Çmimi: -- € I negociueshëm

Shes kelyshe malinois belg race 100% e paster dhe shume agresive, gjinia femer, mosha 3 muaj, te paster prej paraziteve, jepen me garanci, per me shume info +38345526908.