Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

2 vjet më parë   Automjete   Fier   126 views Reference: 11

Vendndodhja: Fier

Çmimi: 8 700 € I negociueshëm


𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :Volkswagen passat
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2013
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:2.5
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Benzine
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:Automatike
📶 𝙆𝙢:200’000
📲 𝘾𝙚𝙡: 0699774459
💰 𝘾𝙢𝙞𝙢𝙞: 8700€
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼

Volkswagen passat 2013 ne gjendje perfekte, e paster ne maksimum, goma te sapo vendosura.
Motorr 2.5 i thjeshte i cili pranon impiant gazi qe fillojn ne 600€, shume e fuqishme dhe e sigurte ne rruge.
-salloni shume i bukur dhe i paster
-sedilje elektrike + fryrje +ngrohje
-Pilot automatik i shpejtesise
-Xham termik
-Klima bizonale te integruara para dhe mbrapa
-Komando ne timon
-Kontroll dhe komanda me ane te zerit
-Pasqyra elektrike dhe me ngrohje
-Baxha xhami elektrike
-Kambio automatike DSG
-Sensor shiu
-Navigator i madh. DVD / USB / AUX / BLUETOOTH
-Navigator
-Peshim gomash
Mund ta kontrolloni ku te deshironi.
E sapo ardhur nga Amerika, me dogane te paguar
Cmimi- i diskutueshem pasi makina te shikohet nga afer.

Detaje shtese

Prodhuesi
Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i rregjistrimit
2013
Lloji i karburantit
Benzin
Transmetuesi
Automatike
Gjendja
E Përdorur
Kilometrat
190 000 - 199 999

Fjalet Kyçe:

makina