Hyni për qasje më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni llogari.

SUPER OKAZION🤩IPHONE 11 PRO (64GB)POROSIT TANI📞

3 vjet më parë   Telefona & Tabletë   Elbasan   172 views Reference: 71

Vendndodhja: Elbasan

Çmimi: 609 €


Oferta fantastike e dites🥳”3V FEJZO ELBASAN”🥳
👉🏻💥IPHONE 11 PRO 💥 64 GB.🥰
👉🏻Produkt vitrine gjendje perfekte 10/10
👉🏻shoqeruar me 6 muaj garanci📄
Vjen me aksesoret dhurate xham mbrojtes dhe cover🎁

Mundesi nderrimi me celularin tuaj egzistues. 🔙🔛(Nderrimet Behen prane dyqanit) .🥰🏠

Mundesi blerje me keste te ulta mujore me UnionBank🏦

Stay safe 🏡POROSIT ONLINE🏡
🛵Transporti ne te gjithe Shqiperine FALAS🛵

MOS E HUMBISNI KETE OFERTE FANTASTIKE👇🏻
Mund te Porosisni Online ne
📞nr: 068 275 8000 Whatsapp/Viber
📱Ne ne instagram : @3vfejzo_elbasan
🏡Adresa: Elbasan ,bulevardi “Aqif Pasha “ perball Coffee House

Detaje shtese

Modeli i Celularit
11 Pro
Marka e Celularit
Apple